שכפול מפתחות לסקודה


שכפול מפתח סקודה

המותג סקודה היה בעבר תחת חברת Laurin & Klement אשר נוסדה ברפובליקה האוסטרו-הונגרית ולימים צ'כיה. כיום המותג יושב תחת קונצרן פולקסווגן הגרמנית אשר לקחה תחת חסותה מספר מותגי רכב נוספים.
בכל הקשור לטיפול ברכב, כולל  שכפול מפתח סקודה, הוא מתבצע תחת פיקוח חברת פולקסווגן.  כל תיקון ברכב מסוג זה, וכל טיפול מומלץ לביצוע על ידי היצרן וכן גם שכפול מפתח סקודה מומלץ לבצע במוסך מורשה פולקסווגן. במקרה ספציפי של הצורך בהעתקת מפתח ליצירת מפתח רזרבי, החברה יכולה להפנות למנעולנים מוסמכים מטעמה לבצע שכפול מפתח סקודה.

מדוע לשכפל במורשה סקודה?

 אחד המנגנונים החשובים ברכב הוא מנגנון ההצתה. ממשק הנהג למנגנון זה הוא מפתח הרכב ומתג ההצתה. שכפול מפתח סקודה הוא הכרחי שכן ללא מפתח חלופי, עם אובדן המפתח מסיבה כזו או אחרת, לא ניתן לפתוח ולתפעל את הרכב. על מנת לבצע שכפול מפתח סקודה מהימן, עם אחריות, ואבטחה ששכפול המפתח לא יגיע לידי ידיים זרות שאינן קשורות, יש לבצע זאת במוסך מורשה סקודה או על ידי מנעולנים מורשי שכפול מפתח סקודה מטעם החברה. רצוי מאוד שלמנעולן המורשה יהיו המסמכים הנדרשים להוכחה לכך שהוא מורשה מטעם חברת פולקסווגן לבצע שכפול מפתח סקודה. חברת פולקסווגן מספקת, מן הסתם, לצרכי בקרה ואיכות, לכל המנעולנים המורשים מטעמה כתב הסמכה לביצוע שכפול מפתח סקודה.