שכפול מפתחות למאזדה


שכפול מפתח מאזדה

כמו בכמעט כול סוגי המכוניות הקיימות היום בשוק, ישנן לרכבי חברת מאזדה מספר סוגי מפתחות הצתה או הנעה. בכל סוג נדרש אופן שכפול מפתח מאזדה שונה.
סוגי המפתחות
סוג ראשון של מפתחות הנמצא בשימוש ברכבי מאזדה ובו מבצעים שכפול מפתח מאזדה, הוא המפתח הרגיל – מפתח מתכת המכיל רק את גוף המפתח ואת שיני המפתח ובדרך כלל בעל ציפוי פלסטיק שחור. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא קל ביותר. בנוסף לכך, בדרך כלל נלווה למפתח זה שלט לרכב חיצוני, שאינו חלק מהמפתח, השולט על פתיחת וסגירת הנעילה המרכזית של הרכב. שכפול מפתח מאזדה בסוג זה של מפתח אינו כולל יצירת עותק של השלט.

הסוג השני של מפתחות הנמצא בשימוש ברכבי מאזדה ובו מבצעים שכפול מפתח מאזדה, הוא המפתח המורכב – מפתח מתכת המכיל את גוף המפתח ואת שיני המפתח ועל גוף המפתח מורכב, כחלק אינטגראלי מגוף המפתח – שלט הרכב. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא מורכב יותר שכן יש צורך לדאוג לשכפול פונקציות הפתיחה והסגירה האלחוטיות שיש במפתח המקורי.
הסוג השלישי שבו גם ניתן לבצע שכפול מפתח מאזדה, ונמצא בשימוש ברכבי מאזדה החדשים יותר הוא המפתח המשולב. זהו למעשה מפתח מורכב כפי שתואר לעיל, כלומר המפתח עם שלט מובנה, אך בנוסף מובנה בו מפתח אימובילייזר אשר באמצעות קרבה למתג ההצתה מבצע פתיחת נעילת האימובילייזר. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא המורכב ביותר.


שכפול מפתחות מאזדה 

מהו שכפול מפתחות מאזדה ?
שכפול מפתחות  מאזדה היא בעצם שיטה שבה מעתיקים מפתח קיים במדויק באמצעות מכונת שכפול.שכפול מפתחות נעשית ע"י מנעולן מוסמך. 

בשכפול מפתחות לרכב מעתיקים בעצם את הקידוד,השקעים, והגבהים השונים שבמפתח. השכפול מתבצע תוך מספר דקות. סוגי מפתחות שמנעולן 

משכפל- מפתחות לרכב מאזדה, מפתחות לרכב הונדה ועוד..

אם התעיינית בשירות שכפול מפתחות לרכב מאזדה, בטח תתעניין גם בשכפול מפתחות ליונדאי, הפורמט של הקידוד מפתחות לרכבים מהסוג הזה, הינם דיי זהים.
שימו לב שכל קבוצת רכבים מתבצעת באותו המקום, ז"א רנו, מאזדה, פיגו, שברולט, מאזדה ועוד.. אותו מנעולן יכול לפרוץ, לשכפל ולקודד את המפתחות.
אולם רכבי יוקרה, כמו במוו, מרצדס, לקסוס ועוד.. הוא לא יוכל לבצע למעט חברת ויסנטינל היחידה בארץ אשר יכולה לשכפל, לפרוץ ולקודד מפתחות לרכבי יוקרה, 
שכפול מפתח לרכב מרצדס הוא ברמה הגבוהה ביותר ומצריך ציוד מתקדם.