שכפול מפתח לרכב מה עושים

שכפול מפתח לרכב

האם נתקלתם או חוויתם את התופעה בה אתם או מישהו מחברתכם או משפחתכם לא מוצאים את מפתחות הרכב? סביר להניח שהם או אתם לא בצעתם שכפול מפתח לרכב. אם יש לכם בנמצא אצל שכנים, ידידים או משפחה מפתח רזרבי הרי שהמצב פשוט יותר. במקרה זה או שעשיתם שכפול מפתח לרכב ונתתם אותו למישהו אחר ולא השארתם אותו סתם בבית או שזהו המפתח הרזרבי שקבלתם עם קניית הרכב. אם אין לכם בנמצא, כלומר לא בצעתם שכפול מפתח לרכב, או שאיבדתם את המפתח הרזרבי שניתן לכם בעת רכישת הרכב, אז יש לכם בעיה. אפשר היה להימנע מכך - אם הייתם מבצעים שכפול מפתח לרכב – אך אל דאגה, יש פתרונות. הפתרונות לא דווקא נוחים או זולים, אך הם בכל זאת פתרונות (ושוב, שהיו יכולים להיחסך אם הייתם מבצעים שכפול מפתח לרכב...)

פתרונות לאיבוד מפתח

מקרה ראשון: אתם ליד המרצדס שלכם ואיבדתם את מפתחות הרכב. למרבה המזל והחוכמה, ביצעתם שכפול מפתח לרכב. נתתם את המפתחות הרזרביים לשכנה הטובה שלכם. עכשיו עליכם להגיע אל השכנה. באפשרותכם:
  1. להזמין מונית הלוך וחזור ולברך על כך שביצעתם שכפול מפתח לרכב מרצדס. אין ספק שמונית היא הוצאה יקרה ומיותרת ותלוי כמובן מה המרחק ביינכם לשכנה. זה יעלה יותר משכפול מפתח לרכב מרצדס ככל הנראה... אך אם אתם מפונקים ולא אכפת לכם להוציא סכום לא מבוטל זהו הפתרון בשבילכם.
 
  1. למצוא תחנת אוטובוס קרובה ולשבח את עצמכם על שכפול מפתח לרכב בזמן. בכדי למצוא תחנת אוטובוס וקו נכון שיביא אתכם לשכנה ניתן באמצעות לא מעט אפליקציות המשתמשות בשרותי מיקום. ייתכן ואין תחנה קרובה ותצטרכו ללכת הרבה ברגל. מיגע, אבל נא להתעודד. ביצעתם שכפול מפתח לרכב ומצבכם טוב בהרבה אם לא הייתם עושים כך.

מקרה שני: אתם ליד הבמוו שלכם ואיבדתם את מפתחות הרכב. למרבה הצער, לא ביצעתם שכפול מפתח לרכב. ישנה רק אפשרות אחת – להזמין בעל מקצוע פורץ רכבים מוסמך אשר יפרוץ את דלת המכונית... לא נעים אך לא נורא. העיקר שיש פתרון למקרה שלא ביצעתם שכפול מפתח לרכב.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות