​שכפול מפתחות סיטרואן

הרכב שלנו הוא אחד הנכסים הכי חשובים שיש לנו בחיים. כאשר הרכב שלנו מתקלקל או כאשר אנחנו מאבדים את המפתחות שלו אנחנו יכולים לחוש חוסר אונים גדול מאוד. כמו לכל אדם בעולם המערבי גם הישראלי הממוצע תלוי בכלי הרכב הפרטי שלו בשביל להגיע לכל מקום ובשביל שתהיה לו עצמאות כלכלית ומסוגלות להשתכר. אם אנחנו לא רוצים להיקלע למצב לא נעים בו אנחנו נשארים בלי יכולת לנסוע במכונית שלנו בגלל שאיבדנו את המפתח שלה – כדאי לנו לשכפל את המפתחות שלה.

למה חשוב לשכפל מפתחות רק במקום אמין בעל תעודת יושר?

כאשר אנחנו מחליטים לשכפל את מפתחות הרכב שלנו (או כל סט מפתחות כולל מפתחות לבית ולעסק) עלינו לשכפל אותם במקום אמין. כיום מנעולנים מורשים הם מנעולנים שיש להם רישיון עסק ואף תעודת יושר מן המשטרה – שיש להם את ההכשרה המתאימה ושלאף אחד מהעובדים במקום או מהבעלים של המקום אין עבר פלילי או תיק פלילי במשטרה. תעודת היושר היא רישיון שמנפיקה המשטרה לפיו מותר לעסק מסוים ולעובדים בו לשכפל מפתחות מכל סוג שהוא כולל מפתחות רכב. כאשר יש לנו רכב מתקדם ואיכותי כמו למשל דגמים רכב שונים של סיטרואן ישראל אנחנו צריכים להיות בטוחים ששכפול מפתחות הרכב לא יחשוף אותנו למקרים של גנבה או השחתת הרכב שלנו.
 

על היתרונות של שכפול מפתח נוסף לרכב

 
יש הרבה מאוד יתרונות לשכפול מפתח נוסף לרכב שלנו. כאשר יש לנו מספר מפתחות לרכב אנחנו יכולים להיות בטוחים שגם אם מפתח ילך לאיבוד עדיין יהיה לנו את המפתח החלופי שבעזרתו נוכל להניע ולנהוג במכונית שלנו. אם המכונית שלנו היא מכונית משפחתית שגם בן או בת הזוג שלנו נוהגים בה – כאשר יש לנו שני מפתחות אנחנו יכולים לנהוג בה באופן עצמאי מבלי לבקש רשות מבלי שנקבל את המפתחות מבן או בת הזוג שלנו. מפתחות נוספים יכולים לאפשר לנו לנהל סדר יום גמיש יותר בו יש לנו יותר אפשרויות פתוחות להחלטה מי ינהג ברכב, מתי ואיך.
 

איך זוג מפתחות נוסף למכונית ישפר את איכות החיים שלנו ויהפוך אותה לנוחה יותר?

 
זוג מפתחות נוסף למכונית שלנו יוכל לשפר את איכות החיים שלנו ולהפוך אותה לנוחה יותר. כל מי שיש לו מכונית ממוסך מורשה של סיטרואן ישראל או של יצרני רכב אחרים יודע כמה המכונית חשובה לניהול אורח חיים תקין וגבוהה. אם אנחנו רוצים שתהיה לנו איכות חיים גבוה אנחנו צריכים שבכל רגע נתון תהיה לנו אפשרות לנהוג ברכב שלנו – בין אם אבדנו זוג מפתחות אחד ובין אם לא. בחיים תמיד טוב שיש גיבוי וגיבוי סט המפתחות שלנו הוא רעיון טוב שיוכל לסייע לנו להיות בטוחים יותר בכביש ומחוצה לו.
 
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות