שכפול מפתחות לרכב מסוג אופל

שכפול מפתחות לרכבים
 
החלטתם לרכוש רכב של הונדה, אופל, שברולט או רכב מחברה אחרת, כבר בדקתם את הדגמים הרצויים ואפילו בחנתם צבעים. בסופו של דבר נסגרתם על הרכב הרצוי והגעתם עם חיוך גדול אל סוכנות הרכבים במטרה לבצע את העסקה לה ציפיתם והתכוננתם. אז כן, החלטתם לרכוש רכב יד שנייה או שלישית, שיש לו כבר כמה קילומטראז' מעברו ואולי גם כמה מכות קטנות, שריטות ועוד, אבל אתכם זה לא מלחיץ, כי קיבלתם דיל טוב בגלל העבר של הרכב והרי שלא מתאים לכם כרגע להשקיע כסף רב על רכישת רכב חדש. אתם מתיישבים עם סוכן המכירות על הפרטים החשובים, ממלאים טפסים, חותמים בכל עמוד וסוגרים את אופן התשלום. בסופו של דבר, לאחר כל הביורוקרטיה ונסיעת המבחן, אתם סוף סוף מקבלים את המפתח המיוחל ויוצאים לדרך צלחה. מרוב ההתרגשות שבהם הייתם נתונים בימים האחרונים ובמיוחד ביום בו רכשתם את הרכב, לא שמתם לב כי קיבלתם רק מפתח אחד לרכב. מה עם המפתח הרזרבי? אז בדרך כלל, כל מכונית שרוכשים, בין אם מדובר ברכב חדש או משומש, מקבלים 2 מפתחות אשר אחד מהם הוא מפתח רזרבי. אך מה קורה במידה ויש רק מפתח אחד, מכל סיבה שהיא?
 
שכפול מפתחות לרכב  אופל, שברולט ועוד, הנו הכרחי ורצוי במיוחד במקרים בהם יש בבעלותכם רק מפתח אחד לרכב. חשוב שיהיה מפתח נוסף לכל מקרה שלא יהיה כגון אובדן מפתח, גנבה ועוד. במיוחד, כאשר יש יותר מנהג אחד על אותו רכב, רצוי ועדיף שיהיה עוד מפתח כיוון שמפתחות שעוברים ידיים, יש סיכוי גבוה יותר שיאבדו. שכפול מפתחות לרכב הונדה, אופל, שברולט ועוד, ניתן לעשות לא רק בחברות המורשות ובסוכנויות הרכב המקוריות, אלא גם בחנויות אחרות המבצעות שכפול מפתחות לרכב הונדה, אופל ושברולט לדוגמה. שכפול מפתחות לא צריך לעלות יקר ובטח כאשר מעוניינים  לקבל תוצר איכותי ומקורי. ניתן לבצע שכפול מפתחות מקוריים לרכבים מסוג הונדה, אופל, שברולט ועוד, גם בחנויות פרטיות המבצעות שיורת זה ומספקות מוצר איכותי ומקורי במחירים הוגנים המתאימים לכל כיס.
 
לא פעם, בעלי רכבים מוותרים על ביצוע שכפול מפתחות לרכב שלהם מפאת מחיר גבוה, אך חשוב לדעת כי כיום ניתן להשיג ולמצוא שירות שכפול מפתחות לרכב הונדה, אופל, שברולט ועוד, גם בחנויות פרטיות אשר דורשות מחירים הוגנים ומספקות מפתחות מקוריים ואיכותיים, עם סמל החברה ועוד. לא צריך לשלם יקר בשביל איכות.


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות