שכפול מפתחות לרכב מכל הסוגים

קניתם רכב? מזל טוב! לא קל לבחור רכב שיתאים לדרישות שלכם ועוד במסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

אז חלק מכם יחליטו לרכוש רכב משומש ואילו אחרים דווקא יחליטו לרכוש רכב חדש. בכל מצב, בדרך כלל תקבלו זוג מפתחות לרכב, אחד לשימוש יום יומי והשני כמפתח רזרבי לכל מקרה שלא יהיה. אך מה ניתן לעשות במקרים בהם יש לכם מפתח אחד או ששני מפתחות לא מספיקים לכם ואתם מעוניינים לשכפל מפתחות לרכב?

מה העלות המתבקשת בעבור שירות שכזה והיכן ניתן לקבל את השירות והמוצר הזהים למפתח המקורי שבידיכם? לא מעט אנשים ירצו לבצע שכפול מפתחות לרכבים אצל היצרן של הרכב, אך העלויות יכולות להסתכם במספרים גבוהים שלא תמיד מצדיקים זאת.
 
שכפול מפתחות לרכבים חייב להיות מדויק ואיכותי שכן אותו מפתח הוא זה שצריך לשמש אותנו לא רק לפתיחת הדלתות ברכב אלא גם להפעלתו. בדרך כלל, שכפול מפתחות רכב מקורי עלול לעלות מאות ואף אלפי שקלים,
אך לא חייב להשקיע סכומים שכאלה על מנת שנוכל לקבל שכפול מפתחות לרכב במוו ברמה מדויקת ואיכותית. ישנן חברות נוספות אשר מתמחות בשכפול מפתחות רכב ומספקות מפתחות הזהים למפתחות המקוריים,
עם סמל החברה שמוטבע עליהם ואשר עובדים מצוין ובמחירים נוחים לכל כיס. לא צריך להתפשר על איכות אבל גם לא חייבים לשלם ביוקר בתמורה למוצר איכותי.
 
חשוב שיהיה יותר ממפתח אחד לרכב וזאת על כל מקרה חירום של איבוד מפתח וכדומה. חשוב לדאוג שיהיו מפתחות נוספים של הרכב בקרבת מקום או בבית.
לא תמיד נוכל לקבל זוג מפתחות של הרכב מסיבות שונות ולכן יש לדאוג לשכפול מפתחות רכב. בדרך כלל ימליצו לכם לבצע שכפול אצל אותה חברת יצרן של הרכב שברשותכם וזאת על מנת שתקבלו מפתח מקורי שאכן יתאים לרכב שלכם וכדומה.
אך המחירים שיבקשו ממכם לא תמיד יהיו ידידותיים. העניין הוא ששכפול מפתחות רכב לא חייבים לבצע דווקא בחברות היצרן אלא ניתן גם לבצע בחברות המתמחות בשכפול מפתחות לרכבים אשר תבצענה את העבודה בשבילכם ואף תייצרנה מפתח עם הסמל המקורי,
מוצר איכותי שיתאים לרכב שלכם וכל זאת בסכומים הגיוניים.
 
אז מובן הרצון שלכם לקבל מוצר מקורי ואיכותי אך יחד עם זאת, אין זה אומר שעליכם לשלם הון תועפות. כיום יש חברות רבות המתמחות בשכפול מפתחות לרנו ומספקות מוצרים איכותיים עם סמלי היצרן של המכונית,
אשר משוות למפתחות מראה יוקרתי ומקורי וכל זאת בסכומים הגיוניים. תוכלו אפילו להזמין יותר משכפול מפתח אחד לרכב ולהזמין שניים או שלושה מפתחות רזרביים, בייחוד במקרים בהם יש יותר מנהג אחד על הרכב ואז עדיף שלכל אחד יהיה מפתח משלו.
חשוב שתבצעו שכפול מפתחות לרכבים אצל חברות אמינות המספקות מוצר איכותי וטוב ובמחיר סביר שמתאים לכל כיס.


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות