שכפול מפתחות לפולקסווגן

שכפול מפתח לרכב

בצרור המפתחות של כמעט כל אחד מאיתנו קיים מפתח לדירה, מפתח למשרד ומפתח לרכב. שכפול צרור המפתחות ובעיקר שכפול מפתח לרכב מאזדה הוא חיוני ואף הכרחי.
אם תחשבו קצת קדימה ותקדימו תרופה למכה ותבצעו שכפול במקום בו משכפלים תגלו ששכפול מפתח לרכב, יציל אתכם בסיטואציות שונות ומשונות. מה תעשו עם המפתח לאחר השכפול?  לאחר  שתבצעו שכפול מפתח לרכב תוכלו לקחת את המפתח ולשים אותו אצל השכנה הטובה, אצל ההורים, אצל האח או האחות ואפילו במשרד.
אז מה כל כך חשוב בשכפול מפתח לרכב? הרי  כבר יש לכם צרור מפתחות ומפתח לרכב? בסיטואציות שנתאר להלן תוכלו להבין היטב מדוע כדאי לבצע שכפול מפתח לרכב. תארו לכם את המצבים הבאים. מצבים אלו יכולים לקרות לכל אחד ואחד מכם...

אז למה שכפול מפתח לרכב? - דוגמאות
  1. הלו"ז שלכם צפוף. יש לכם סידורים בעיר ולאחר מכן עליכם לנסוע ברכב הסוזוקי שלכם לתל אביב. יצאתם העירה לסידורים והלכתם ברגל (חבל שאחד הסידורים לא היה שכפול מפתח לרכב...). לקחתם אתכם את צרור המפתחות כי נעלתם את דירה. הגעתם ברגע האחרון.אתם מיד ניגשים לרכב, אפילו בלי לעבור בדירה. מחפשים המפתח בתיק. צרור המפתחות איננו. אתם תקועים...שכפול מפתח לרכב (ואפילו לא את כל צרור המפתחות) היה פותר את הבעיה... אם היה מפתח אצל השכנה למשל, הייתם מייד יכולים לנסוע למקום בו מבצעים שכפול מפתח לרכב, לשכפל המפתח בשביל לא להיתקע להבא, לנסוע לתל אביב, ולחזור למקום בו שכחתם את המפתח. מבינים כמה שכפול מפתח לרכב היה חוסך לכם?
 
  1. הגעת לעבודה ונעלת את רכב הפולקסווגן שלך. מרוב עצלות נעלת את הרכב באמצעות לחיצה על ידית הדלת וטריקתה. אופס... המפתח נשאר בפנים...למה לא עשיתי שכפול מפתח לרכב אתה בטח חושב לעצמך... איך חוזרים עכשיו הביתה?? איפה יש מוסך מורשה פולקסווגן עכשיו?! אם היה לך עכשיו מפתח רזרבי, נניח במשרד או אפילו בבית כי ביצעת שכפול מפתח לרכב, היית פותר את הבעיה בקלות.
מסקנה
בפעולה פשוטה, תוך הקדשת כרבע שעה לעניין של ללכת לחנות בה מבצעים שכפול מפתח לרכב, הייתם חוסכים לעצמכם הרבה אי נעימויות. 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות