שירותים נלווים לרכבי מאזדה פורד

שירותים נלווים לרכבי מאזדה פורד
 
קניית רכב היא אירוע חשוב ומרכזי עבור בעליו החדשים. בין אם קניתם חדש או בין אם יד שניה, ישנם מוצרים רבים אשר יהפכו את חייכם לנוחים יותר: בין אם שכפול מפתח עבור נהג נוסף, שערים לשערי חניה, כיסויים מתאימים למפתח ולשלט ועוד. ניתן למצוא היום בשוק מגוון שירותים נלווים לרכבי מאזדה ופורד, בטיפולם של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, תוך שמירה על מחיר הוגן ועל שביעות רצונו של הלקוח.המוצרים הנלווים יהוו עוד צעד בדרך לחיים פשוטים יותר וקלים יותר רכבו החדש של כל אדם.
 
הצורך בשכפול מפתחות
לא פעם נתקלים אנשים בצורך בשכפול מפתח. לעיתים קרובות במעמד קניית הרכב (במיוחד אם מדובר ברכבי מאזדה ופורד יד שניה ולא חדשים) מקבל הקונה סט מפתחות אחד, שלרוב אינו מספיק. שכפול חשוב במקרה שיש נהג נוסף על אותו רכב בבית, כמו גם למקרה חירום של אובדן המפתח המקורי. ניתן לתאר את הנוחות בידיעה שקיים סט נוסף של מפתח לרכבנו, במקום לדאוג להעביר את הסט היחידי שקיים בין הנהגים השונים.
 
סוגי שכפולים
במקום לפנות לחברות היצרן של מאזדה ופורד או במסגרת ביטוח רכב אשר גובות סכומי עתק על כל שכפול שכזה, קיימים שירותי שכפולי מפתחות מקוריים, אמינים ובמחירים שווים לכל נפש. המוצר המתקבל הינו איכותי, אשר מוטבע עליו לוגו היצרן או החברה בהתאם לבקשת הלקוח. תוכלו למצוא מומחים שונים ורבים ליצירת כלל סוגי המפתחות, עם שלטים ובלעדיהם: פשוטים, בעלי ראשים קופצים, ומפתחות עם שלטים חכמים. בנוסף, תוכלו לרכוש כיסויים מקוריים לשלטים ולמפתחות המבוקשים אשר יגנו על אותו מוצר שזה עתה רכשתם.
 
שלטים לשערים חשמליים
בעקבות צפיפות החניה ברחובות ארץ ישראל, לאנשים רבים יש את היכולת לחנות את רכביהם בחניון ביתם או עבודתם. לעיתים מוצרים אלו מתקלקלים, לכן חשוב להכיר את שירות שכפול השלטים לשערים חשמליים. במקום לפנות לבעלי הבניין ולבקש שלט מקורי חדש שיכול להגיע לסכומים גבוהים ביותר, ניתן למצוא שירות שכפול שלטים במקומות רבים.השלטים הקיימים מגיעים במגוון צורות ועונים על מגוון צרכים - בין אם נדרש כפתור אחד בלבד לשער או ארבעה.
 
שלטים לאזעקות
בעלי רכבים רבים מתקינים אזעקה ברכבם. זאת עושים על מנת לספק עוד מנגון של ביטחון בדרך להגן על המזאדה או הפורד שלהם. ניתן למצוא בשוק שלטי אזעקות של מגוון חברות המובילות בשוק: ריינג'ר, איתורן, בוש, קוברה ועוד. השלטים המונפקים הינם זולים ואמינים. לא עוד ישיבה מייגעת ברכב מול שער החניון בעודכם לא מצליחים לפתוח את השער. לא עוד לחיצות חוזרות ונישנות תוך משחק עם סוללות השלט בתקווה שהדבר יפתר. השלטים המוצעים לרכבי מאזדה ופורד הם מן המובילים בשוק. בעזרתם תוכלו לפתוח כל שער ולחנות את רכביכם בבטחה בחניה.


למידע נוסף וטיפול פנה אל מרכז שירות אדיב א. ארמוזה – מוסך מורשה מרכזי, שירות פורד מאזדה בירושלים


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 1

תגובות    • יוני שולץ יוני שולץ
      יום שלישי 06 בינואר 2015
      תודה רבה על המאמר, מעולה.