​קורס מזכירות רפואית – למה כדאי?

מכללת אינטלקט אקדמון מזמינה אתכם להצטרף אל קורס מזכירות רפואית הפותח בפני בוגריו את הדרך להשתלבות במגוון מוסדות רפואיים ומדעיים. מדוע כדאי לקחת את הקורס ומה לומדים בו? על כך בשורות הבאות.
 

אילו יתרונות מעניק הקורס?

 
קורס מזכירות רפואית במכללת אינטלקט אקדמון נפרש על פני 400 שעות אקדמיות הכוללות 60 שעות הכשרה מעשית, ומעניק לבוגרים מספר יתרונות משמעותיים:
  • השתלבות מהירה בשוק – קיים ביקוש גבוה למזכירות רפואיות במגוון מוסדות רפואיים ומדעיים, ביניהם קליניקות פרטיות, קופות חולים, מרפאות ומכוני מחקר. מאחר שעבודתה של המזכירה הרפואית מחייבת בקיאות גבוהה בתחומה הדרישה לעובדים איננה מקיפה את כלל האוכלוסייה אלא את מי שעבר קורסים רלוונטיים בפיקח משרד הכלכלה – כפי שמקיימת מכללת אינטלקט אקדמון.
  • תעסוקה מתגמלת וקבועה – מי שמשתלב בעבודה במרכזי מחקר ורפואה בישראל זוכה להצטרף למוסדות הפועלים באופן קבוע ובעלי גב איתן. המשמעות היא שהמזכירות נהנות מתנאי תעסוקה טובים (משכורת + תנאים סוציאליים) וזאת לטווח ארוך עם שיפור בהתאם לוותק. מעבר לכך, מזכירות המתמידות בעבודתן הופכות בדרך כלל לבורג חשוב במערכת ולמעשה עומדות בצומת העצבים של הארגון, דבר התורם מאוד להבטחת העסקתן לתקופות ארוכות.
  • עבודה מעניינת ומספקת – העבודה בתור מזכירה רפואית מפגישה את העובדת עם אנשי רפואה ומחקר ועם מושגים רבים בתחומים אלו, ההופכים את התעסוקה למעניינת ומלמדת. בד בבד, היא עומדת בקשר יומיומי עם מגוון אוכלוסיות הנזקקות לשירותים רפואיים, דבר המקנה הזדמנות לעזור לזולת ולחוש סיפוק ותחושת הגשמה.
 

כיצד בנוי הקורס

 
קורס מזכירות רפואית נפרש כאמור על פני 400 שעות, מתוכן 340 שעות עוסקות בתחומים עיוניים הכוללים בין היתר אנטומיה, פתולוגיה, פיזיולוגיה, סודיות רפואית, אתיקה, מיומנויות בארגון וניהול של מערכות בריאות, אנגלית רפואית, שיפור מיומנויות מזכירה, שליטה באינטרנט ובתוכנות אופיס, תכתובת עסקית ומנהלית, ועוד. לכך מצטרפות 60 שעות התנסות מעשית בבית חולים המיועדות להכרת העבודה ולתרגול הכלים שנרכשו בקורס. אין ספק שמדובר באחד הקורסים המקצועיים המעניינים ביותר כיום, וחשוב לדעת כי הוא פתוח בפני נשים וגברים כאחד. תנאי הקבלה אינם גבוהים ודורשים רק תעודת 12 שנות לימוד, כאשר הבוגרים נדרשים גם לעמוד במטלות האקדמיות הכוללות השתתפות בלפחות 85% מהמפגשים.
 
לפרטים נוספים על קורס מזכירות רפואית ולביצוע הרשמה, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233
 
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 3

תגובות