​קורס איכות הסביבה באינטלקט אקדמון

בשנים האחרונות עולה יותר ויותר לכותרות תחום איכות הסביבה, המעסיק לא רק אנשים פרטיים אלא גם ממשלות, ארגונים וחברות בכל רחבי תבל. גם במשק הישראלי מושם לאחרונה הדגש על "תפיסה ירוקה", אותה חשוב להכיר דרך קורס איכות הסביבה במכללת אינטלקט אקדמון.
 

להיות עם היד על הדופק

 
קורס איכות הסביבה נועד להכיר למשתתפים את הגורמים האמונים על טיפול באיכות הסביבה, ובתוך כך גם את הגורמים המשפיעים עליה. מדובר בקורס עדכני המועבר על ידי מרצים מנוסים ומקנה גם כלים לטיפול במפגעים סביבתיים תוך רכישת מיומנויות דרושות לשיפור איכות הסביבה ולביצוע תכנון סביבתי. כאמור, התחום "הירוק" מעסיק בשנים האחרונות ממשלות, ארגונים וחברות, ונאכף בישראל בעיקר על ידי המשרד להגנת הסביבה באמצעות חוקים ותקנות המשתנים מעת לעת. עסקים וחברות שאינם עומדים בתקנות אלו ונמצאו חריגות בביקורות הנערכים להם מסתכנים בקנסות גבוהים ואף בהפסקת הפעילות. מן הצד השני, תפיסה ירוקה ותדמית "ירוקה" תורמות רבות למיתוגה של החברה ולגישת הצרכנים כלפיה. על כן, ישנה חשיבות גדולה ללימוד התחום ולהכרת הגורמים האמונים עליו ודרכי הטיפול והתכנון הרלוונטיות.
 

כמה מילים על הקורס

 
הקורס הארוך לאיכות הסביבה שמקיימת מכללת אינטלקט אקדמון נפרש על פני 120 שעות אקדמיות ועוסק במגוון רחב של נושאים. בין היתר, המשתתפים בו לומדים על המשבר הסביבתי הגלובאלי והשפעותיו השונות, ומכירים את הגופים הישראלים שמופקדים על נושא איכות הסביבה. בנוסף, במהלך הקורס יתוודעו התלמידים לחוקי העזר ולחקיקה בתחום איכות הסביבה, וילמדו על תקנים ומושגי יסוד בתחומי איכות הים, המים, האוויר וחומרים מסוכנים. עוד יעסקו השיעורים במבנהו של משק המים הישראלי, בתהליכים ורישיונות בתכנון ובמושגי יסוד בתכנון בנייה. יילמדו גם מושגי יסוד במטאורולוגיה ובחינוך סביבתי, טיפול תקשורתי במהלך אירועי איכות סביבה, הפרעות סביבתיות ורעשים, הארגונים הירוקים בישראל, ותקן ISO 204444 לאיכות הסביבה.
 

למידע נוסף והרשמה

 
מכללת אינטלקט אקדמון מקיימת קורס קצר וקורס ארוך באיכות הסביבה, המיועדים לזכאי גמול השתלמות מכל רחבי הארץ. המעוניינים לקבל מידע נוסף על הקורסים או לבצע הרשמה אליהם מוזמנים לפנות כבר עכשיו אל נציגי המכללה בטלפון * 9233.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 1

תגובות