פורץ רכבים

פורץ רכבים
אם יספרו לנו על המושג הנ"ל, ועל בעלי המקצוע  הקשורים לכך, הדבר הראשון שיעלה על דעתנו הוא פורץ רכבים בהיבט השלילי והפלילי. אם נחשוב רגע לעומק, זהו אחד המקצועות המוזרים ביותר בתחום המנעולנות. מדוע מוזר? לפורץ רכבים ישנה קונוטציה שלילית, של ביצוע פשע  - פריצת רכבים לשם גניבת רכוש בתוך הרכב או לשם גניבת הרכב עצמו. אך לא כן הוא. פורץ רכבים הוא מקצוע מורשה שבא לענות על תופעה בה בעל הרכב מאבד את האפשרות להיכנס לרכבו מסיבות שונות.

כיצד פועל פורץ רכבים?
דבר ראשון שיש להבהיר הוא, שמקצוע זה הוא מקצוע חוקי למהדרין ומורשה לכל דבר ועניין. מעבר לכך מקצוע זה נרכש במיומנות ופורץ רכבים מסוג זה מורשה על ידי משטרת ישראל לבצע את תפקידו. ברגע שמשטרת ישראל אישרה את הפורץ רכבים, הוא יכול לבצע את הפעולה של פריצת רכבים עבור כל דורש, מסיבות חוקיות, למטרות חוקיות כמובן.

מתי נדרשים לפורץ רכבים?
אחד התופעות השכיחות, אם לא השכיחות ביותר היא השארת המפתחות בתוך הרכב, ונעילתו באמצעות ידית הדלת ולא באמצעות המפתח. במצב זה יש צורך בפורץ רכבים.
מצב נוסף הוא איבוד מפתחות הרכב. בהעדר מפתחות רזרביים או שהנגישות אל מפתחות חלופיים היא בלתי אפשרית, פורץ רכבים יוכל לפתור את הבעיה. כמובן שכדאי לחקור ולנסות למצוא המפתחות לאחר מכן.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות