​פורץ מנעולים להצלה!

המקרים בהם נזדקק לפורץ מנעולים יהיו ראשית כל כשמאוד קר, או לחילופין כשמאוד חם, כשאנו מאוד ממהרים / מאחרים לעבודה, וכמובן כאשר אין עלינו כסף מזומן והבטן בוחשת במיצי קיבתה עד שנשמעת זעקתה בצידה השני של העיר. בנימה צינית זו, במאמר זה נשתדל להבהיר כי המקרים בהם נזדקק לפורץ מנעולים הם מאוד מסוימים, אך באפשרותכם למנוע אותם באמצעות אותו בעל מקצוע בדיוק. רוצים לדעת כיצד? המשיכו לקרוא.
 
באופן מעשי, ובניגוד לפסקה הראשונה במאמר זה, אתם תזדקקו לשירות של פורץ מנעולים במקרים בהם אבד לכם המפתח לדלת הכניסה לבית, אבד לכם המפתח לשער הכניסה לבית, אבד לכם המפתח למגירה עם מנעול, או לכל דבר אחר – אבדה של מפתח. במקרה אחר, אתם תזדקקו לפורץ מנעולים מקצועי כאשר המפתח שלכם אינו מצליח לסובב את המנעול שבצילינדר ומכאן שתזדקקו לפורץ מנעולים גם במקרה זה.
 
השאלה המתבקשת היא, ראשית כל, האם תמיד אנו זקוקים לפורץ מנעולים במקרים אלה? והשאלה השניה היא – איך הגענו למצב שבו אנו זקוקים לפורץ מנעולים? בנוגע לשאלה הראשונה, התשובה היא כן ברוב המקרים, אך לא תמיד. לדוגמה, במקרה שבו המפתח אינו פותח את הדלת, נסו לשמן אותו להשתמש בו שוב. בשאר המקרים, אלא אם כן אתם רוצים להסב נזק לרכוש שלכם, אתם בהחלט תזדקקו לפורץ מנעולים מקצועי ומיומן שיבצע את העבודה במלואה. באשר לשאלה השנייה – התשובה היא הקטנת ראש או הזנחה, ועל כך נרחיב מיד.
 
אנו מגיעים למצב שבו אנו זקוקים לפורץ מנעולים, מהסיבה הפשוטה – שלא הזמנו אותו קודם לכן. נשמע מעט מבלבל, אבל זה הרבה יותר פשוט ממה שנראה לכם. פורץ מנעולים, הוא ברוב המקרים גם משכפל מפתחות, והכותרת של בעל המקצוע הזה הוא למעשה "מנעולן". בתור משכפל מפתחות, הרי שעליכם לזהות את הסימנים המקדימים ולזמן את פורץ המנעולים על מנת להקדים תרופה למכה, קריא – אם הגעתם למצב שצריך לפרוץ לכם את הדלת, סימן שכנראה היה לכם רק מפתח אחד וזה אבד לכם, או שהיו לכם כמה מפתחות שצברו חלודה, התעקמו, וכן הלאה. באמצעות זימון פורץ מנעולים, שהוא הרי מנעולן ומשכפל מפתחות – הייתם צריכים להכין מפתחות חדשים ונקיים, לפני שהמפתח ישבר או יתעקם ולא יצליח לפתוח את הדלת.
 
אז מה ההבדל אתם שואלים, אם בשני המקרים צריך להזמין פורץ מנעולים? ובכן, זה בעיקר מתבטא בכיס. שכפול מפתח עולה כמה עשרות שקלים, לעומת פריצת מנעול שתעלה לכם הרבה יותר. מעבר לכל העול הכספי, אל נא לשכוח שהסיטואציה שבה תזדקקו לפריצת מנעול על ידי פורץ מנעולים היא הרבה פחות נעימה וממש לא אידיאלית, ובדרך כלל תקרה ברגע שאתם הכי לא תרצו בכך. בכך כל הנקודות צריכות להתחבר לכם בראש, ובזאת נסכם עם התשובה למה ששאלנו בתחילת המאמר.


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות