מתי צריך ליצור קשר עם מנעולן מקצועי בבאר שבע?


לכל סיטואציה בחיים יש פתרון, ולכן גם אם נראה לכם שסוף העולם הגיע כיוון שדלת הבית אינה נפתחת, קחו נשימה ארוכה ואל תפעלו מתוך לחץ. ישנם מקרי חירום קיצוניים בהם נזדקק באופן מידי למנעולן, ייתכן כי מדובר במקרים בהם ילדים ננעלו בחדר פנימי כי הם שיחקו עם המנעול או על הידית, ויתכן כי פשוט מפתחת הבית אבדו או שפשוט תקלה במנעול או בצירי הדלת מונעת מאיתנו להיכנס לביתנו. שנם מצבים שהם פחות דחופים כמו במקרה של תקלה במנעול, מנעול חורק, הידית נשברה או כל מקרה אחר שמסמן לנו כי הדלת בבעיה רצינית ואם לא נטפל בבעיה אנו עלולים להגיע למקרה חירום בה הדלת לא תפתח כלל.
אם כך, נראה כי יש לא מעט מקרים בהם אנו זקוקים אל מנעולן מקצועי בבאר שבע שיגיע אלינו במהירות האפשרית במטרה לתקן כל תקלה בדלת או לחלופים לפרוץ את הדלת כדי לאפשר לנו להיכנס לביתנו. על מנת למנוע את מקרי החירום, מומלץ ברגע של תקלה תיכף ומיד להזמין מנעולן, הרי תקלות כמו – דלת חורקת, קושי בסיבוב המפתח בצילינדר, צירים חורקים או כל תקלה אחרת, הם סימני אזהרה שיום יבוא והדלת לא תיפתח כלל. בקיצור, היו ערניים ואל תמתינו לדקה התשעים.
 

כמה עובדות שחשוב לדעת טרם הזמנת מנעולן


מנעולנים רבים מעניקים שירות 24/7 ואפילו בשבתות וחגים, כיוון שלא ניתן לדעת מתי יקרה מקרה חירום. על מנת לבדוק את הנושא, תוכלו להיכנס לאתרי אינטרנט של מנעולנים ולבחון האם הם מעניקים שירות בכל שעות היממה או לבדוק איתם בשיחת הטלפון. זמן ההגעה במקרה חירום יהיה מהיר ככל שניתן, ולרוב מנעולנים מציעים הגהה של עד חצי שעה במקרה חירום, כיוון שלא נעים להיתקע מחוץ לדלת הבית וודאי לא כאשר ילדים ואפילו מבוגרים נעולים בחדר מסוים בבית בגלל תקלה במנעול או הדלת עצמה. כל מנעולן חייב להחזיק ברישיון והסמכה לעבוד בתחום, כיוון שהם מעניקים שירותי פריצה. ולכן, עלינו לבדוק האם המנעולן מחזיק ברישיון שכזה טרם הזמנתו. על הרישיון יש את שמו של המנעולן וגם את תמונתו, ולכן יש לבדוק אם מדובר באותו אדם ולא עובד מטעם המנעולן המשתמש ברישיון שאינו שלו. טרם הזמנת מנעולן מקצועי בבאר שבע חשוב לקבל ייעוץ מקצועי והערכת מחיר, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי המחיר הינו הגון ולא תופתעו בתום העבודה או כאשר המנעולן הגיע למקום כי מדובר בעלות מופרזת. המלצות הן חשובות כאשר מזמינים כל בעל מקצוע ובפרט מנעולן אשר אחראי על ביטחון הדלת שלנו, ולכן חשוב לקבל המלצות מלקוחות קודמים או על ידי פורטלים שונים ברשת המציעים דירוג והמלצות מלקוחות קודמים שקיבלו שירות מאותו מנעולן ואכן היו מרוצים.


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 2

תגובות