מתי נצטרך להזמין מנעולן פורץ?

מנעולן פורץ – מתי הוא מגיע אלינו?

מנעולן פורץ הוא איש המקצוע שמגיע בדיוק כשאתם באחד מרגעי השפל של היום. זה הרגע שבו אתה מגלה שנשארת מחוץ לבית, ולאחר חיפשו מעמיק של זמן מה, שבו אתה משתדל להאמין שאולי ויימצא המפתח המיוחל בתיק הגב, אם בכיס הקטן או הצדדי. זהו הרגע שבו אתה מודה שעשית פאשלה, ממש כמו אותו רגע שבמקרה ודפקת את האוטו בחנייה. לרוב, אין את מי להאשים, אלא להתחיל ולהיות פרקטי, לתפעל את המציאות, כדי להצליח ולנהל אותה ולהשיג מנעולן, ומעבר לזה, להשיג את פתיחת הדלת במהרה!
זה הרגע המיוחד שבו אנו קוראים למנעולן פורץ, שתפקידו פורץ דלתות, מה שלא כולנו יודעים לעשות בעצמנו, הרי אז הבעיה הייתה גדולה יותר. מנעולן פורץ דלתות מבטיח לנו, בעצם אמינותו, שהוא פורץ את הדלתות רק כשמבקשים ממנו, אף על פי שכמו שאתם מבינים בוודאי, הוא יכול לעשות זאת בכל רגע נתון. לכן חשוב לנו למצוא מנעולן טוב ואמין, שיוכל להבטיח לנו שאת הדלת הזאת, הוא לא יפתח שוב, מבלי לבקש רשות.

מתי אנחנו מזמינים את המנעולן אלינו הביתה?

מנעולן טוב מגיע בשעות שממש צריך אותו. אלו יכולות להיות שעות היום השגרתיות, אחר הצהריים כשחוזרים מהעבודה, או שזה יכול להיות אף באישון ליל, כשרק חזרנו מחתונה מאוחר, האלכוהול עוד רץ בדמנו, ואנחנו לא זוכרים ממש היכן הנחנו את המפתח בחטף. מה עוד שאנו מתים ללכת לישון, וכאן בדיוק מגיע הטלפון המיוחל ליעדו.
אל תהססו להזמין מנעולן פורץ בקריות, בתל אביב או בירושלים, אמנם התשלום לא ייקטן אם תמצאו את המפתח ביום שלמחרת בארנק שלכם, במקום המיועד לכך. אבל כן הרגע הזה שבו אתם עומדים מחוץ לדלת עשוי להיחסך, ואם מלווה לזה תסכול ותכניות חלופיות אחרות, אזי הזמינו מנעולן, אין לנו פנאי לדרמות נוספות בחיים, מעבר למה שכבר גם ככה יש.

כיצד נדע שלא בזבזנו כסף לחינם?

חשוב לשים את התשלום על השולחן, ולראות שאין אנחנו זורקים כסף לחינם, ברגע של חוסר אונים מלחיץ. אין ספק שלא בכל פעם שאנו לא מוצאים את המפתח, נמנע משיחה פשוטה לבן זוגנו שבעבודה, או נמלא את החור ביום בכוס קפה על הים, גם היא לא מתוכננת. אך ישנו הרגע הזה, שבו אתה עומד מחוץ לדלת, ויודע שאיפשהו בין זכרונותיך מההתארגנות בבוקר לקראת היציאה, פספסת את המפתח שתמיד עומד במקומו הטבעי, והשותפים שלך לדירה יחזרו רק מחר מסיני. זה הרגע להתקשר במקום לקחת חדר בבית מלון, שיעלה אותו סכום של כסף.
היה מציאותי, ובחון את האפשרויות שלך, גם בשעת לחץ, על הצד המאפשר ביותר לעשות זאת. אם תמצא את עצמך מחוץ לדלת, עשה הכל על מנת לפתוח אותה.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 3

תגובות