​מנעולן לפריצת כספות

בכספת, מעצם ההגדרה שלה, אנחנו שומרים את כל מה שיקר עבורינו, הן מבחינה כספית והן מבחינה רגשית. הכספת אמורה לספק לחפצים האלה הגנה מלאה, להוציא מכלל אפשרות תרחיש של פריצה ולהעניק הרבה מאד שקט נפשי. אלא שאין בנמצא כספת אשר חפה מבעיות שונות: לעיתים מנגנון הנעילה או הפתיחה אינו מתפקד, במקרים אחרים המפתח הולך לאיבוד ובמצבים שונים יש צורך להחליף רכיבים שונים בכספת.
אז מה עושים? ובכן, הפתרון הכמעט יחידי שעומד עבורכם, בתרחישים דוגמת אלה, הוא לפנות לבעל מקצוע הבקיא בתחום. מנעולן לפריצת כספות עונה על ההגדרה הזו או מנעולן רכב בתל אביב והמרכז.

כל הסיבות להזמין מנעולן

המציאות מראה כי מרבית האנשים אשר יש ברשותם כספת, בלי קשר לסוגה, יזדקקו בשלב זה או אחר לשירותיו של מנעולן מקצועי. זה מתחיל עם נקודת ההתחלה, והיא ההתקנה של הכספת הלכה למעשה. פעמים רבות הרי מקבלים את הכספת בצורה הבסיסית שלה, ללא התקנה ב"שטח". המנעולן לא רק יידע כיצד לעשות את זה אלא גם יעניק לבעלי הבית או העסק עצות מעשיות לגבי המקום בו אופטימלי למקם את הכספת.
שירות חיוני אחר המוצע על ידי מנעולן כספות הוא פריצה לכספת, תרחיש אידיאלי בלא מעט מצבים: שבירת המפתחות או אובדן שלהם, שכחה של קומבינציית הכספת וכיוצא בזה. בנקודה הזו חשוב לציין שפריצת כספות אינה משחק ילדים כלל וכלל. כאשר מבצע זאת מי שאינו בעל מקצוע, ואפילו כאשר הוא נעזר במדריך "מקצועי" המופיע באינטרנט, פעולה לא נכונה עלולה להביא לנזק בלתי הפיך לכספת. בנוסף, פריצת הכספת מצריכה ידע לגבי הסוג הספציפי שלה וכן שימוש בציוד ייעודי שאין בהכרח לישראלי הממוצע.

מילת המפתח: אמינות

מנעולן כספות מקבל גישה בלתי מתווכת לאחד הנכסים הגדולים ביותר שלנו: חשבו. למשל, על התרחיש ההגיוני בהחלט בו מוסרים למנעולן את קומבינציית הכספת בה מעוניינים על מנת שהוא יוכל להגדיר אותה. לכן, ברור מדוע זה צריך להיות בעל מקצוע אשר אנחנו סומכים עליו בכל מאת האחוזים. מעבר להתרשמות האישית ממנו, מומלץ מאד לוודא שהוא מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום ורצוי אף בתעודת יושר מטעמה של משטרת ישראל. גם חוות דעת של אנשים קודמים שנעזרו בשירותיו יכולה ללמד פעמים רבות על האיש מולו עומדים.

סוגיית הזמינות

מקרה של תקלה בכספת מותיר אותנו פעמים רבות אובדי עצות. כיאה לחשיבותם של הפריטים הנמצאים בתוכה, ברור מדוע שאיפה כמעט מובנת מאליה היא למנעולן שיוכל להגיע ולספק את השירות בהקדם האפשרי. בתנאים האלה, חשוב לסקור את הזמינות האפשרית של כל מנעולן: רבים מציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה, במקרי חירום, אם כי צריך לקחת בחשבון ששירות שלהם בשעות שאינן שגרתיות יהיה לרוב במחיר גבוה יותר.
בנוסף לכך, חשוב לסקור את אזור הפעילות של המנעולן. לא כולם פועלים בפריסה ארצית, כמובן, כאשר חלק מהמנעולנים אף גובים תעריפים שונים לאזורים שונים.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות