מאבדים את המפתחות של הרכב?


זה יכול לקרות לכולם. גם למסודר שבאדם, ברגע של היסח הדעת – המפתחות לאוטו, המפתח שלנו להתנייד, נעלם ואתו ירדו לטמיון כל התוכניות שהיו לנו עד לאותו רגע. זה מתסכל, זה מעצבן וזה אפילו מקומם, ומהר מאוד משפטים כמו: "הם נעלמו כאילו בלעה אותם האדמה", נזרקים לחלל האוויר. אבל, אל ייאוש, יש פתרון. לא מאמינים? אינכם צריכים להיות מתוסכלים, מכיוון, שלמרבה השמחה, אפשר במהירות למצוא פתרון אטרקטיבי ולאפשר לכם לחזור הביתה בבטחה ולשוב ולהיות כמה שיותר ניידים. מעוניינים לגלות מה האפשרויות העומדות בפניכם? להלן כל הפרטים.

מפתח רזרבי
מכירים את השיטה, לא? ובכל זאת, לא נהגתם בהתאם לעצה. לשמור מפתח רזרבי ואפילו יותר מאחד בכמה מקומות שונים, יכול היה בדיעבד לסייע לכם לצאת ממצב הביש שאליו נקלעתם. כמה פעמים בוודאי אמרתם את זה לעצמכם? אך לא עשיתם. בכל מקרה, זה לא הזמן להיות נוקשים ולנזוף בעצמכם, וכאמור, יש פתרון.  

אפשרות ראשונה – הזמנת פורץ מקצועי
הכוונה אינה לפורץ מהסוג הפלילי אלא למישהו שהמקצוע שלו הוא בדיוק למטרה זו. פריצת מנעולים, או בעגה המקצועית מנעולן, זהו שירות שניתן על ידי בעל מקצוע בתחום. שירותי מנעולן הם אידיאלים במקרים בהם המפתחות נעלמו כליל, נשכחו בתוך האוטו בסוויץ' או בתוך התיק שבאותו או שהיו בתיק שהלך לאיבוד.

פנייה למוסך מורשה
אך רגע לפני שאתם קוראים למנעולן קחו בחשבון שתוכלו לפנות למוסך המורשה של הרכב שלכם במידה ויש לו מוסכים מורשים. נגיד אם יש ברשותכם רכב מסוג סיאט או פולקסוואגן, רק לצורך ההמחשה, תוכלו לפנות למוסך מורשה של החברה על מנת למצוא לו את החלפים הנחוצים במקרה של תקלה. גם תקלה מעין זו נכללת ברשימת התקלות שאותם פותר מוסך מורשה. במוסך מורשה ניתן לטפל גם במקרים בהם אבד המפתח לאוטו, ביכולתו לספק שירות של שכפול מפתחות המבוסס על פרוטוטייפ.
ברוב המקרים שכפול המפתחות נעשה בו במקום ויש צורך להמתין רק כמה דקות עד להשלמת התהליך. אולם לעתים זה עלול להימשך אף יותר, בעיקר במידה והמוסך המורשה נמצא רחוק מהמקום שבו איבדתם את המפתחות ושם גם נשאר האוטו שלכם. למרות שזהו אינו הפתרון האידאלי ביותר, עדיין המטרה מקדשת את האמצעים, וזוהי טרחה קטנה בלבד לעומת חילוץ מהמצב העגום.

הזמינו גרר
האפשרות המומלצת היא הזמנת גרר. אולי ציפיתם לפתרון קסם, אבל אין פתרונות קסם. זוהי האפשרות הטובה ביותר ככל הנראה מכל האחרות המצוינות לעיל. בעזרת הגרר תוכלו לשנע את רכבכם אל המוסך הקרוב בין אם הוא מורשה או לא, וכן להזיז את הרכב ממוקדי סיכון אפשריים. כמו כן בעזרת שירותי גרירה תוכלו להיות בטוחים כי הרכב שלכם מובל בדיוק לאן שצריך.
 


מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 1

תגובות