כל מה שצריך לדעת על פורץ הרכבים המורשה שלך

בין אם אתם צריכים את השירות של שכפול מפתחות לרכבים או פריצה לרכב, אתם צריכים לדעת מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם. ויותר חשוב, אתם צריכים לדעת שהשירות לא גורם לכם חלילה לנזקים כאלו ואחרים. 

זה קורה, אין מה לעשות, לפעמים כולנו קצת מרחפים בעננים ולפתע מוצאים את עצמנו נעולים מחוץ לבית, או מחוץ לאוטו. וכשאתם נעולים מחוץ לרכב שלכם, ישנם אנשי מקצוע שיכולים לפורץ את הרכב באישור משטרת ישראל. כמובן, יהיה חשוב לגרום תוך כדי הפריצה למינימום נזקים. אם לפני 20 שנים הייתם מזמינים פורץ רכבים מוסמך ומורשה, שיטות הפריצה היו שונות במהותן. 

כיצד נהגו לפרוץ לרכבים בשנים עברו וכיצד כיום? 

בשנים עברו, פורץ רכב היה מגיע אליכם עם מוט ברזל אשר נועד בסופו של דבר לכופף את הפח של דלת הנהג. נזק? יש. שבירת חלון תוך כדי התהליך כנראה? גם יש. הריסה של מנגנונים חשמליים להרמת חלונות? גם על זה אתם מוזמנים לסמן V ענק. אבל בימינו זה כבר אחרת, בימינו פורצי רכבים הם אנשי מקצוע שהוסמכו לפרוץ לרכבים שלכם תוך כדי מינימום נזקים. 

חשוב להבין וחשוב לחדד, לפעמים נזקים במהלך פריצת רכב הם בלתי נמנעים. כמובן שפורץ הרכבים יעשה מה שהוא רק יכול בכדי להימנע מגרימת נזקים, אבל זה קורה במקרים מסוימים. עוד כדאי לדעת, בדרך כלל פורץ הרכב יעדכן אתכם מראש שהוא צריך לגרום לנזק מכוון בכדי להיכנס לרכב בהצלחה. 

פורץ הרכבים לפעמים יצטרך לגרום לנזק מכוון ומדויק 

וכעת החכמים ישאלו: "אם בכל מקרה הפורץ גורם לנזק, למה שאני לא אפרוץ כבר בעצמי וזהו?". ובכן, זה נכון שפורץ הרכבים אולי יגרום לאיזשהו נזק מכוון, אבל אין ספק שנזק מכוון הוא עדיף מנזק רנדומאלי. כשאדם לא מוסמך פורץ לרכב, הוא יכול לגרום לנזקים בחלונות, במנגנונים חשמליים, במנגנוני נעילה, במנגנונים דיגיטליים, מכאניים, בפח הרכב, במרכב הרכב ועוד. 

אבל כשפורץ מורשה משטרת ישראל פורץ לרכב שלכם, הוא יגיד לכם מראש מה בדיוק ייפגע ובאיזו חומרה. ברוב הכמעט מוחלט של הפעמים הוא ייצא צודק. בכל מקרה, אל תתפתו לפרוץ לרכב שלכם בעצמכם. המקרים היחידים שיש לפרוץ לרכב מבלי להמתין לפורץ מוסמך, הם המקרים של שכיחת ילדים ובע"ח ברכב. אבל גם כאן חשוב לציין, צריך לדעת כיצד לשבור חלון בצורה נכונה וצריך לדעת איזה חלון יש לשבור. 

הסתייעו בפורץ רכבים מורשה והמתינו לו בסובלנות 

בכל מקרה אחר שאינו מקרה חירום, התקשרו לפורץ רכבים מורשה. חשוב לדעת, פורץ הרכבים אמור להראות לכם הסמכה של מורשה משטרת ישראל ומוסמך לפרוץ רכבים. ולאחר שהפורץ יכניס אתכם לרכב, אל תשכחו לשכפל מפתחות רזרבה. בדקו עוד היום לגבי שכפול מפתחות לרכב, ככה שלא תיתקעו שוב בחוץ.מאת: VSentinel 0525769469
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1

תגובות